PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711504}

Bumerang

Boomerang
6,4 849
ocen
6,4 10 1 849

Bumerang
powrót do forum filmu Bumerang

Niewątpliwie niedoceniony. Z całą pewnością pominięty przez jakikolwiek, choćby najmniejszy rozgłos, a znaleziony przez całkowity przypadek. Mniej szablonowy od innych produkcji i przyjemnie wciągający. Nie dłużył się i nie czekałem na zakończenie, jak często miewam oglądając "wybitne" produkcje. Piękna Mélanie jako ostatni oraz niezbędny guzik powyższego przedstawienia.

NedznySzczur

quote: Nie dłużył się i nie czekałem na zakończenie, jak często miewam oglądając "wybitne" produkcje

niezła rekomendacja;)
nie pozostaje mi nic innego jak obejrzeć

ocenił(a) film na 8
NedznySzczur

Najpierw obejrzałem a później przeczytałem Twój tekst - nie potrzeba się rozpisywać by napisać świetny tekst oddający wartość obejrzanego filmu - 8/10 !!!

NedznySzczur

W pełni się zgadzam :) Wpadłam na film zupełnie przypadkowo. Im dłużej oglądałam tym bardziej mnie wciągał. Zakończenie to totalne zaskoczenie. Hmm...a kolejne zaskoczenie, to to, że mężczyźni oglądają "takie" kino :)

NedznySzczur

No nie wiem... Chyba obejrzę jeszcze raz, może coś mnie ominęło. Jestem świeżo po seansie i film wydał mi się płytki, bardzo oczywisty.

NedznySzczur

Dzięki za rekomendacje

ocenił(a) film na 7
NedznySzczur

też trafiłem w TV przez całkowity przypadek i od razu poczułem że to coś godnego obejrzenia a końcówka filmu wzruszyła mnie niemal do łez, czy to przystoi wojownikowi? tym bardziej że najbardziej wzruszyło mnie ogromne uczucie łączące dwie kobiety..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones